Wsparcie Fundacji

Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej Fundacji.

Sposoby wsparcia:

  • Darczyńca – darowizna pieniężna (od osoby prywatnej lub firmy) – darowizny można dokonać na konto Fundacji: 55 1020 1475 0000 8002 0303 4261 podając w tytule przelewu “darowizna od (Imię i Nazwisko)”
  • Partner (dla firm) – w zamian za wsparcie finansowe lub usługami oferujemy reklamę na wszystkich materiałach Fundacji, wystawach, specjalne miejsce w gablocie Partnerów. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc od firm, np. reklama, tworzenie gablot, druk ulotek, pozycjonowanie strony, udostępnienie miejsca na wystawę stałą, ubezpieczenie kolekcji itp.
  • Fundator – osoby posiadające kolekcję znaczków pocztowych zapraszamy do współpracy z Fundacją, chętnie przyjmiemy znaczki, które możemy później wykorzystać przy działalności Fundacji. Fundatorzy zostaną wpisanie na specjalnej tablicy upamiętniającej.

Każde internetowe zakupy są okazją do pomagania! Średnio 2,5% wydanej przez Ciebie kwoty może zasilić konto naszej Fundacji.

Zainstaluj w przeglądarce wtyczkę Przypominajka i po prostu rób zakupy jak zawsze. Ikonka powiadomi Cię o tym, że dany sklep przekaże darowiznę dla naszej Fundacji.
Sprawdź, jak to działa: https://fanimani.pl/fundacjaznaczkapolskiego/